Xi'an Naturetech Co, Ltd
call us on: +86-29-63652300
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Potasyum humat temizlik

Xi'an Naturetech Co, Ltd | Updated: Oct 27, 2017

İlk olarak, katı potasyum hidroksit sızıntısı acil tedavi yalıtım sızdırmazlık uyarı işaretleri tarafından çevrili alan, kirlenmiş, bu acil durum personeli aşınma gaz maskeleri, potasyum humat kimyasal koruyucu giysiler giymek önerilir. Doğrudan yayılım, temiz temiz kapalı kaplarda eklendi, su küçük bir miktar ile toplanan temiz temiz kürek ile bağımsız, potasyum humat ve sonra atıksu sistemi içine ayarlanabilir bağlantı. Ayrıca, bol su ile durulayın ve su atık su sisteme sulandırmak. Sızıntıları, geri dönüşüm veya zararsız elden çıkarma sonra toplanan çok sayıda gibi.

İkinci olarak, koruyucu önlemler solunum koruma: gerekirse, koruyucu maske takar.

Koruyucu giysi: (anti - korozyon malzemeleri) tulum giymek. El koruma: lastik eldiven giymek. Diğer: işten sonra soyunma duş. Kişisel Hijyen dikkat edin.

Üçüncü olarak, ilk yardım önlemleri katı potasyum hidroksit cilt teması: hemen su ile en az 15 dakika boyunca yıkayın. Burns, tıbbi tedavi ise. Potasyum humat göz teması: hemen göz kapağı kaldır, durulayın çalışan su veya serum fizyolojik ile en az 15 dakika boyunca. Veya % 3 Borik asit solüsyonu ile durulanır. Tıbbi tedavi. İnhalasyon: hızla olay yerinden temiz hava için. Gerektiğinde, potasyum humat yapay solunum. Tıbbi tedavi. Sindirim: hasta uyanık olduğunda hemen durulama, sözlü olarak sirke veya limon suyu oranında seyreltin.

Duydun mu, herkesin, potasyum humat anlaşılmasını kolaylaştırmak için çok iyi bir uygulama, bu ürün, aşağıdaki Xiaobian daha iyi bir anlayış var. bu ürün birçok yönden inanıyorum kapasite temizlik katı potasyum hidroksit Sonraki katı potasyum hidroksit yağ direnç tanıtmak herkes için özel olarak, birlikte onu öğrenmek için geldik.

1, yağ alma içine ilk hazırlık 85og su deposu, ardından 21 g katı potasyum hidroksit, 25 g sodyum sülfat, 5 g Sodyum Glukonat, 2 g sodyum aljinat yağlı su eklenir gelecekte potasyum humat eritmek için karıştırma;

2, 50 gr su ve 3g katkı maddeleri A ve 2g katkı maddeleri B 5-10 dk, böylece tamamen, tankı içine döktü üzerinden potasyum humat erir ve kalan 37 g su karıştırma varil enjeksiyon içinde başka bir plastik kova içine döktü , diğer bir deyişle, oda sıcaklığında Ajan; yağ alma kaybı

3, petrol, humat potasyum yağalma bu Ajan emmek için yaklaşık 10 dakika içinde memnuniyeti İşlenecek parçanın yüzey yıkama sonra yıl aslında yanı sıra yağ ve su yağ alma yağalma etkisi ulaşmak için genel görünümünü görünümünü su film su film yağ alma tek belirtim ortalama iş parçası kaldırmak için en iyi zaman için kaderinde idi.

Potasyum hidroksit yağalma Aracısı yapılandırması için bu ürün, bir temiz su ajan olarak kullanılabilir su ph, potasyum humat ama bu ürün hidroksit de yapmak için kullanılabilir denetlemek için onun hidroksit işleyebilirsiniz biliyor musun Ajan yağ alma, potasyum humat kullanımı içeren çeşitli alanlarında tarım kimya endüstrisinde çok popüler, üretim popüler.


Contact Us

Ekle: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Xi'an Çin 710065

Tel: 86-29-63652300

E-posta: info@agronaturetech.com

Web: www.agronaturetech.com

Copyright © Xi'an Naturetech Co, Ltd